وبلاگ

طرز تهیه موکتیل گریپ فروت

طرز تهیه موکتیل گریپ فروت : من عاشق این دستور ساده ماکتیل هستم که با گریپ فروت، لیموترش، شربت افرا و آب گازدار درست شده است! آن را به عنوان یک نسخه غیر الکلی کوکتل پالوما در نظر بگیرید. با طراوت، زیبا و خوشمزه است.

موکتیل چیست؟

اگر تا به حال نام ماکتل را نشنیده اید، موکتل ها نوشیدنی های غیر الکلی هستند که معمولاً طعمی مشابه کوکتل های محبوب دارند. من عاشق یک ماکت خوب هستم و انتظار دارم که آنها به اندازه یک کوکتل حاوی الکل خوشمزه و هیجان انگیز باشند. در اینجا یک دستور غذای خوشمزه دیگر وجود دارد که می توانید با هیبیسکوس و زنجبیل تهیه کنید.

این ماکت گریپ فروت درخشان در خانه و زمانی که بیرون از یک بار هستم مورد استفاده من است. درست کردن آن آسان است و سفارش دادن آن آسان است! ما همچنین یک پیچ و تاب کوچک سرگرم کننده با چای سبز اضافه کرده ایم، که اختیاری است اما ستون فقرات بیشتری به نوشیدنی اضافه می کند.

شما می توانید این را یک نسخه بدون الکل از کوکتل محبوب پالوما در نظر بگیرید که با گریپ فروت، لیموترش و تکیلا درست شده است. تکیلا را کنار می گذاریم و گریپ فروت و آب لیموترش را با کمی شربت افرا متعادل می کنیم و وقتی آن را در دست داشتیم، کمی چای سبز قوی (به من اعتماد کنید).

چگونه موکتل مورد علاقه خود را بسازیم

ساختن این موکتل واقعاً نمی تواند آسان تر باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آب گریپ فروت تازه، آب لیموترش، شربت افرا و اگر آن را دارید، چای سبز را ترکیب کنید. سپس مقداری یخ اضافه کنید و روی نوشیدنی را با آب گازدار پر کنید.

درست کردن این برای جمعیت: می‌توانید گریپ فروت، لیموترش، شربت افرا و چای سبز را از قبل مخلوط کنید، بنابراین می‌توانید این نوشیدنی را به یک نوشیدنی سریع و آسان برای مهمانی‌ها تبدیل کنید. مخلوط را تا 3 روز در یخچال نگهداری کنید. وقتی آماده سرو شدید، مخلوط را به لیوان های پر از یخ اضافه کنید و روی آن را با آب گازدار بریزید.

طرز تهیه ماکتیل گریپ فروت

طرز تهیه موکتیل گریپ فروت

آماده سازی 5 دقیقه، در مجموع 5 دقیقه
من عاشق این دستور ساده ماکتیل هستم که با گریپ فروت، لیموترش، شربت افرا و آب گازدار درست شده است! آن را به عنوان یک نسخه غیر الکلی کوکتل پالوما در نظر بگیرید. با طراوت، زیبا و خوشمزه است. چای سبز اختیاری است، چرا در بخش نکات زیر دستور غذا توضیح می دهیم.

شما نیاز خواهید داشت به :

1 اونس چای سبز قوی، اختیاری؛ یادداشت ها را ببینید

2 اونس آب گریپ فروت تازه

1 اونس آب لیموترش تازه

1/2 اونس تا 1 اونس شربت افرا

آب گازدار

طرز تهیه موکتیل گریپ فروت

چای سبز را دم کنید و بگذارید تا دمای اتاق خنک شود یا تا یک هفته در یخچال نگهداری کنید. برای چای سبز پررنگ از دو عدد چای کیسه ای استفاده می کنیم.

یک اونس چای سبز، آب گریپ فروت، آب لیموترش و شربت افرا را در کف یک لیوان 8 اونسی (یا بزرگتر) ترکیب کنید. در صورت نیاز نوشیدنی، شربت افرا را بچشید و اضافه کنید.

تکه های یخ را اضافه کنید و سپس آب گازدار را روی آن قرار دهید. با برش های لیموترش یا تکه های گریپ فروت به عنوان چاشنی سرو کنید. (منبع)

 

برای ارتباط با کارشناسان ما در حوزه تهیه غذا و سرو غذای گرم سازمانی در تهیه غذا کترینگ آتیسا، به صفحه ارتباط با ما سری بزنید. امیدواریم در خاطره شما طعمی به یادگار از ما باقی بماند.

شماره تماس تهیه غذا آتیسا : 91009949

راهکارهای کاهش فشار خون
راهکارهای کاهش فشار خون
راهکارهای کاهش فشار خون : آیا برای کاهش فشار خون خود...
راهنمای مصرف کمتر سدیم
راهنمای مصرف کمتر سدیم
راهنمای مصرف کمتر سدیم : برای حفظ یک رژیم غذایی سالم...
فواید شکلات تلخ برای سلامتی
فواید شکلات تلخ برای سلامتی
فواید شکلات تلخ برای سلامتی : هیچ چیز مانند یک جعبه...
راهنمای رژیم بارداری
راهنمای رژیم بارداری
راهنمای رژیم بارداری : تغذیه در هر مرحله از زندگی مهم...
برترین عادات سالم
برترین عادات سالم
برترین عادات سالم : سال جدید به خوبی در راه است، به...
آلرژی غذایی در کودکان
آلرژی غذایی در کودکان
آلرژی غذایی در کودکان : آلرژی غذایی یک نگرانی نسبتاً...
مواد غذایی برای سلامت مغز
مواد غذایی برای سلامت مغز
مواد غذایی برای سلامت مغز : همه ما اثرات خستگی ناشی...
راه های کاهش فشار خون
راه های کاهش فشار خون
راه های کاهش فشار خون : آیا برای کاهش فشار خون خود...
دو دستور غذای خوشمزه
دو دستور غذای خوشمزه
دو دستور غذای خوشمزه : آیا چند آووکادوی کم اشتها آور...
طرز تهیه کدو و ذرت تابستانی
طرز تهیه کدو و ذرت تابستانی
طرز تهیه کدو و ذرت تابستانی : مختلط کدو حلوایی زرد...