درباره ما

قدم اول

برند آتیسا

برند آتیسا در حوزه تولید صنعتی ، بسته بندی و توزیع غذای سالم، خوش طعم و البته گرم با هدف خلق ارزش برای مشتریان
ازطریق ایجاد تمایز در بازار تاسیس گردید که متعلق به شرکت آتیه سازان امید نسل امروز می باشد. مدیریت آتیه سازان امید
نسل امروز زیربنای تمامی مراحل از جمله برنامه ریزی، خرید مواد اولیه، تولید، بسته بندی، بازاریابی و عرضه مناسب
محصولات آتیسا را با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و آموزش پرسنل به صورت یک سیستم مدرن پایه ریزی نموده و در
این مسیر از بهترین مشاوران و سرآشپزان صنعت غذای گرم در کشور بهره برده است.

 

تمام تلاش برند آتیسا :


حرکت از تولید با مفهوم کترینگ و رستوران به سمت تولید صنعتی غذای سالم، خوشمزه والبته گرم توأم با ارائه حس خوب سلامتی به همراه برآورده ساختن کل نیاز های مشتری می باشد

قدم دوم

پیام مدیریت

راه اندازی کارخانه صنعتی تهیه غذای سازمانی و شرکتی

ما، در شرکت آتیه سازان امید نسل امروز بر آن شدیم با راه اندازی مجموعه طبخ غذای آتیسا روزهای پر فراز و نشیب کاری را با غذایی لذیذ و سالم توام نموده و حس خوب سلامتی را چاشنی دل های  شما کنیم.

مدیریت کترینگ آتیسا زیر بنای تمامی مراحل از جمله برنامه ریزی، خرید مواد اولیه، تولید، بسته بندی، بازاریابی، و عرضه مناسب محصول خود را با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و آموزش پرسنل به صورت یک سیستم مدرن پایه ریزی نموده و در این مسیر از بهترین مشاوران و سرآشپزان صنعت غذای گرم در کشور بهره برده است.

امید است بتوانیم با ارائه فهرست متنوعی از بهترین غذاهای ایرانی و فرنگی و طبخ غذایی خوش طعم، سلامت و البته گرم که از بهترین مواد اولیه تهیه شده و در ظروف استاندارد غذا بسته بندی می گردد ، آنطور که شایسته و در خورشان شما مشتریان عزیز هست، پذیرای شما باشیم.

مدیریت آتیسا

قدم سوم

طراحی ماشین های مولد برق

در مجموعه آتیسا ارسال غذا برای مشتریان گرامی براساس فرآیند زمانبندی شده در ماشین های مخصوص برند آتیسا که جهت حفظ زنجیره گرم مناسب سازی شده اند انجام می شود.

قدم چهارم

طراحی و تولید هات باکس های هوشمند آتیسا

مجموعه آتیسا به منظور حفظ زنجیره گرم از تولید تا سرو برای مشتریان هات باکس های هوشمند با همین برند طراحی و تولید نموده است تا اطمینان حاصل کند که غذا گرم گرم به دست مشتریان گرامی می رسد.

از قابلیت دیگر هات باکس های هوشمند می توان به توانایی ردیابی توسط مشتری از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آتیسا می باشد که نوآوری عظیم در صنعت تولید غذای گرم می باشد.

قدم پنجم

ISO 9001:2015

قدم ششم

ISO 22000:2018