وبلاگ

کدام میوه ها بیشترین قند را دارند؟

کدام میوه ها بیشترین قند را دارند؟ انبه، میوه برای شما خوب است! دارای فیبر و سایر مواد مغذی مورد نیاز شما است. اما قند طبیعی نیز دارد و برخی بیشتر از دیگران دارند. به عنوان مثال، یک انبه دارای 46 گرم قند است – اگر می‌خواهید مراقب وزن یا میزان شکری که می‌خورید باشید، بهترین انتخاب شما نیست. شاید از چند برش لذت ببرید و بقیه را برای بعد ذخیره کنید.

انگور

یک فنجان از اینها حدود 23 گرم شکر دارد. این برای چیزی است که به راحتی در دهان شما ظاهر می شود. اگر آنها را از وسط نصف کنید و فریز کنید، ممکن است آنها را آهسته تر بخورید. آنها به عنوان یک نوشیدنی تابستانی با طراوت که خوردن آن کمی بیشتر طول می کشد، منتظر شما خواهند بود.

گیلاس

آنها شیرین هستند و شکری برای نشان دادن دارند: یک فنجان از آنها 18 گرم دارد. اگر یک کاسه بزرگ را با آنها پر کنید، می توانید تعداد غذاهایی که می خورید را از دست بدهید. از قبل میان وعده خود را اندازه بگیرید تا بدانید دقیقا چه مقدار شکر دریافت می کنید.

گلابی ها

یک گلابی متوسط 17 گرم شکر دارد. اگر می‌خواهید کم کنید، کل غذا را نخورید – فقط چند برش را در مقداری ماست کم‌چرب یا روی سالاد قرار دهید.

هندوانه

یک تکه متوسط از این غذای تابستانی 17 گرم شکر دارد. همانطور که از نامش پیداست، مملو از آب است و دارای مواد معدنی خاصی به نام الکترولیت است که دقیقاً همان چیزی است که بدن شما پس از مدتی قرار گرفتن در معرض نور خورشید برای شارژ مجدد نیاز دارد. فقط آن را در یک یا دو برش نگه دارید.

کدام میوه ها بیشترین قند را دارند؟

انجیر

دو عدد متوسط 16 گرم دارند. اگر می‌خواهید مراقب قند خود باشید، ممکن است یک زن و شوهر را برش دهید و مقداری پنیر بز روی آن‌ها بمالید تا یک خوراکی غنی از پروتئین داشته باشید، یا از مقداری در سس استفاده کنید تا مقداری زیپ به گوشت‌های بدون چربی مانند مرغ بدون پوست اضافه کنید.

موز

یک موز متوسط 14 گرم شکر دارد. اگر به نظر بیشتر از آن چیزی است که چانه زنی کرده اید، نیمی از آن را در غلات صبحگاهی خود برش دهید یا یک تکه کوچک را در وسط ساندویچ کره بادام زمینی خود خرد کنید.

شکر کمتر: آووکادو

همه میوه ها مملو از مواد شیرین نیستند. یک آووکادو کامل – بله، یک میوه است – فقط 1.33 گرم قند دارد. آن را در سالاد بریزید، روی نان تست بمالید یا مقداری گواکامول درست کنید. اما در حالی که آنها قند کمی دارند، کالری بالایی دارند، بنابراین ممکن است ایده خوبی نباشد که آنها را به یک عادت روزانه تبدیل کنید.

شکر کمتر: گواوا

هر کدام 5 گرم شکر و حدود 3 گرم فیبر نیز دارند — بیشتر از آنچه که از یک وعده برنج قهوه ای یا یک تکه نان سبوس دار دریافت می کنید. اگر گواوا را با پوست به اسموتی های خود اضافه کنید، فیبر بیشتری دریافت خواهید کرد.

شکر کمتر: تمشک

اینها حاوی 8 گرم فیبر در هر فنجان هستند – و فقط 5 گرم شکر. فیبر برای هضم غذا مفید است و می تواند به شما کمک کند با کالری کمتر احساس سیری کنید. اندازه آنها برای مزه کردن یکی یکی هستند و با مقداری خامه فرم گرفته تازه و یک قاشق هم بد نیستند.

شکر کمتر: طالبی

این شگفت انگیز است که طعم و رضایت بسته بندی شده در یک قاچ متوسط می تواند تنها از 5 گرم شکر – و تنها 23 کالری بدست آید. آن را با مقداری پنیر و کمی نمک امتحان کنید.

شکر کمتر: پاپایا

کدام میوه ها بیشترین قند را دارند؟ در اینجا یک مورد خوب برای اضافه کردن به لیست خرید شما وجود دارد: نیمی از یک کوچک دارای 6 گرم شکر است. حتی یک عدد کوچک نیز بسیار بزرگ است، بنابراین نیمی از آن در یک زمان برای خوردن کافی است. می‌توانید مقداری لیموترش و کمی نمک دریا اضافه کنید – یا یک ماست یخ زده برای یک خوراکی استوایی.

شکر کمتر: توت فرنگی

یک فنجان توت فرنگی کامل فقط ۷ گرم دارد. آن ها را به سالاد اضافه کنید تا رنگی شاداب و تابستانی داشته باشید. (منبع)

برای ارتباط با کارشناسان ما در حوزه تهیه غذا و سرو غذای گرم سازمانی در تهیه غذا کترینگ آتیسا، به صفحه ارتباط با ما سری بزنید. امیدواریم در خاطره شما طعمی به یادگار از ما باقی بماند.

شماره تماس تهیه غذا آتیسا : 91009949

طرز تهیه بستنی موز
طرز تهیه بستنی موز
طرز تهیه بستنی موز : این بستنی موز سریع را درست کنید،...
طرز تهیه تارت بانوفی
طرز تهیه تارت بانوفی
طرز تهیه تارت بانوفی :این پای بانوفی را درست کنید،...
طرز تهیه چیزکیک بانوفی
طرز تهیه چیزکیک بانوفی
طرز تهیه چیزکیک بانوفی : این چیزکیک بانوفی چشمگیر را...
طرز تهیه چیزکیک سیب تافی
طرز تهیه چیزکیک سیب تافی
طرز تهیه چیزکیک سیب تافی : این دستور العمل چیزکیک سیب...
طرز تهیه بستنی گیلاس و پسته
طرز تهیه بستنی گیلاس و پسته
طرز تهیه بستنی گیلاس و پسته : این نئوپولیتن گیلاس و...
طرز تهیه کیک بیسکوئیت شکلاتی
طرز تهیه کیک بیسکوئیت شکلاتی
طرز تهیه کیک بیسکوئیت شکلاتی : کیک یخچال یک کیک کلاسیک...
طرز تهیه کیک کدوتنبل
طرز تهیه کیک کدوتنبل
طرز تهیه کیک کدوتنبل : این کیک کدو تنبل چشمگیر را درست...
طرز تهیه قهوه با دم سرد
طرز تهیه قهوه با دم سرد
طرز تهیه قهوه با دم سرد : آیا می خواهید بهترین قهوه...
طرز تهیه آیس لاته
طرز تهیه آیس لاته
طرز تهیه آیس لاته : دستور پخت لاته سرد خانگی ما را...
طرز تهیه لاته نان زنجبیلی
طرز تهیه لاته نان زنجبیلی
طرز تهیه لاته نان زنجبیلی : به دنبال دستور پخت لاته...