وبلاگ

کترینگ و تهیه غذا در افسریه

کترینگ و تهیه غذا در افسریه : غذاهایی که ما در کترینگ و تهیه غذا آتیسا تهیه میکنیم از بهترین مواد اولیه و در بهترین شرایط بهداشتی آماده میشوند. کترینگ آتیسا درهر منطقه ای که باشید غذای گرم و تازه را به شما و گروهتان تحویل میدهد.

ما خدمات اختصاصی را به همه مشتریان خود ارائه کرده ایم که شامل راه حل های استخدام و کارکنان موقت در مهمان نوازی می شود تا از خدمات شگفت انگیز در همه زمان ها اطمینان حاصل شود. در تیم ما چند سرآشپز شگفت انگیز، باربرهای آشپزخانه و کارکنان خبره ای داریم که برای پشتیبانی از مشتریان ما، پوشش بیماری، جای خالی، تعطیلات یا رویدادها در دسترس هستند. همه تیم ما توسط آتیسا استخدام شده اند و به روش حرفه ای آموزش دیده اند تا فرهنگ و نحوه کار ما را درک کنند، به همین دلیل است که تیم پشتیبانی مشتری می تواند خدماتی را تضمین کند که فراتر از هر آژانس استخدام خارجی است.

ما در ارائه غذاهای خوشمزه و خدمات عالی تخصص دارند. به خاطر خلاقیت و تمایل ما برای بالا بردن مرزها برای اطمینان از تولید بهترین ها برای تیم، مشتریان و مشتریان خود شناخته شده است.

هاتباکس و خدمات کترینگ آتیسا

خدماتی که کترینگ و تهیه غذا آتیسا ارائه میکند سابقه  ای قبلی ندارد. با استفاده از هاتباکس هایی که توسط کترینگ آتیسا تولید و راه اندازی شده، تیم ما غذای گرم را به سازمان شما تحویل خواهد داد. علاوه بر آن شما میتوانید با سیستم هوشمندی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت، به رتیه بندی غذا ها پرداخته که اگر از غذایی ناراضی بودید آن را به ما اطلاع دهید.

کترینگ و تهیه غذا در افسریه

آموزش تیم پشتیبانی موقت ما

کترینگ و تهیه غذا در افسریه : مهم نیست که از کجا در تیم پشتیبانی ما شروع می کنید، به آموزش های اضافی دسترسی خواهید داشت و هر فرصتی برای پیشرفت در سازمان، با بررسی های منظم و چت های شغلی به شما داده می شود. با تمام تیم پشتیبانی ما به عنوان بخشی از خانواده کترینگ آتیسا رفتار می شود – تیمی از متخصصان ماهر که ارزش های ما را رعایت می کنند و غذا و خدمات عالی ارائه می دهند.

آنچه ما برای خوردن در ساعات کاری انتخاب می کنیم می تواند تأثیر زیادی بر بهره وری، خلق و خو و سلامتی ما داشته باشد. هنگامی که گزینه های با کیفیت بالا و هیجان انگیز به راحتی در دسترس هستند، کارمندان یک چیز کمتر برای نگرانی در زمان ناهار دارند.

اینجاست که ما و گروه تخصصی کترینگ آتیسا وارد می شود. ما به خود می بالیم که بهترین های هر دو دنیا را به مشتریان خود ارائه می دهیم، غذاهای دلخواه روزمره و منوهای کلاسیک را با پاپ آپ های هیجان انگیز ارائه می کنیم تا با منوهای معتبر مشتریان خود را شگفت زده کنیم.

تیم رهبری ما

در مجموعه آتیسا، تیم رهبری شگفت انگیز ما بیش از 100 سال تجربه در صنعت مهمان نوازی را به ارمغان می آورد.

 

برای ارتباط با کارشناسان ما در حوزه تهیه غذا و سرو غذای گرم سازمانی در تهیه غذا کترینگ آتیسا، به صفحه ارتباط با ما سری بزنید. امیدواریم در خاطره شما طعمی به یادگار از ما باقی بماند.

شماره تماس تهیه غذا آتیسا : 91009949

طرز تهیه فیش اند چیپس
طرز تهیه فیش اند چیپس
طرز تهیه فیش اند چیپس : دستور العمل ما را برای ماهی...
طرز تهیه بستنی موز
طرز تهیه بستنی موز
طرز تهیه بستنی موز : این بستنی موز سریع را درست کنید،...
طرز تهیه تارت بانوفی
طرز تهیه تارت بانوفی
طرز تهیه تارت بانوفی :این پای بانوفی را درست کنید،...
طرز تهیه چیزکیک بانوفی
طرز تهیه چیزکیک بانوفی
طرز تهیه چیزکیک بانوفی : این چیزکیک بانوفی چشمگیر را...
طرز تهیه چیزکیک سیب تافی
طرز تهیه چیزکیک سیب تافی
طرز تهیه چیزکیک سیب تافی : این دستور العمل چیزکیک سیب...
طرز تهیه بستنی گیلاس و پسته
طرز تهیه بستنی گیلاس و پسته
طرز تهیه بستنی گیلاس و پسته : این نئوپولیتن گیلاس و...
طرز تهیه کیک بیسکوئیت شکلاتی
طرز تهیه کیک بیسکوئیت شکلاتی
طرز تهیه کیک بیسکوئیت شکلاتی : کیک یخچال یک کیک کلاسیک...
طرز تهیه کیک کدوتنبل
طرز تهیه کیک کدوتنبل
طرز تهیه کیک کدوتنبل : این کیک کدو تنبل چشمگیر را درست...
طرز تهیه قهوه با دم سرد
طرز تهیه قهوه با دم سرد
طرز تهیه قهوه با دم سرد : آیا می خواهید بهترین قهوه...
طرز تهیه آیس لاته
طرز تهیه آیس لاته
طرز تهیه آیس لاته : دستور پخت لاته سرد خانگی ما را...