وبلاگ

کترینگ و تهیه غذا در افسریه

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter

کترینگ و تهیه غذا در افسریه : غذاهایی که ما در کترینگ و تهیه غذا آتیسا تهیه میکنیم از بهترین مواد اولیه و در بهترین شرایط بهداشتی آماده میشوند. کترینگ آتیسا درهر منطقه ای که باشید غذای گرم و تازه را به شما و گروهتان تحویل میدهد.

ما خدمات اختصاصی را به همه مشتریان خود ارائه کرده ایم که شامل راه حل های استخدام و کارکنان موقت در مهمان نوازی می شود تا از خدمات شگفت انگیز در همه زمان ها اطمینان حاصل شود. در تیم ما چند سرآشپز شگفت انگیز، باربرهای آشپزخانه و کارکنان خبره ای داریم که برای پشتیبانی از مشتریان ما، پوشش بیماری، جای خالی، تعطیلات یا رویدادها در دسترس هستند. همه تیم ما توسط آتیسا استخدام شده اند و به روش حرفه ای آموزش دیده اند تا فرهنگ و نحوه کار ما را درک کنند، به همین دلیل است که تیم پشتیبانی مشتری می تواند خدماتی را تضمین کند که فراتر از هر آژانس استخدام خارجی است.

ما در ارائه غذاهای خوشمزه و خدمات عالی تخصص دارند. به خاطر خلاقیت و تمایل ما برای بالا بردن مرزها برای اطمینان از تولید بهترین ها برای تیم، مشتریان و مشتریان خود شناخته شده است.

هاتباکس و خدمات کترینگ آتیسا

خدماتی که کترینگ و تهیه غذا آتیسا ارائه میکند سابقه  ای قبلی ندارد. با استفاده از هاتباکس هایی که توسط کترینگ آتیسا تولید و راه اندازی شده، تیم ما غذای گرم را به سازمان شما تحویل خواهد داد. علاوه بر آن شما میتوانید با سیستم هوشمندی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت، به رتیه بندی غذا ها پرداخته که اگر از غذایی ناراضی بودید آن را به ما اطلاع دهید.

کترینگ و تهیه غذا در افسریه

آموزش تیم پشتیبانی موقت ما

کترینگ و تهیه غذا در افسریه : مهم نیست که از کجا در تیم پشتیبانی ما شروع می کنید، به آموزش های اضافی دسترسی خواهید داشت و هر فرصتی برای پیشرفت در سازمان، با بررسی های منظم و چت های شغلی به شما داده می شود. با تمام تیم پشتیبانی ما به عنوان بخشی از خانواده کترینگ آتیسا رفتار می شود – تیمی از متخصصان ماهر که ارزش های ما را رعایت می کنند و غذا و خدمات عالی ارائه می دهند.

آنچه ما برای خوردن در ساعات کاری انتخاب می کنیم می تواند تأثیر زیادی بر بهره وری، خلق و خو و سلامتی ما داشته باشد. هنگامی که گزینه های با کیفیت بالا و هیجان انگیز به راحتی در دسترس هستند، کارمندان یک چیز کمتر برای نگرانی در زمان ناهار دارند.

اینجاست که ما و گروه تخصصی کترینگ آتیسا وارد می شود. ما به خود می بالیم که بهترین های هر دو دنیا را به مشتریان خود ارائه می دهیم، غذاهای دلخواه روزمره و منوهای کلاسیک را با پاپ آپ های هیجان انگیز ارائه می کنیم تا با منوهای معتبر مشتریان خود را شگفت زده کنیم.

تیم رهبری ما

در مجموعه آتیسا، تیم رهبری شگفت انگیز ما بیش از 100 سال تجربه در صنعت مهمان نوازی را به ارمغان می آورد.

 

برای ارتباط با کارشناسان ما در حوزه تهیه غذا و سرو غذای گرم سازمانی در تهیه غذا کترینگ آتیسا، به صفحه ارتباط با ما سری بزنید. امیدواریم در خاطره شما طعمی به یادگار از ما باقی بماند.

شماره تماس تهیه غذا آتیسا : 91009949

فواید چشمگیر چای سفید
فواید چشمگیر چای سفید
فواید چشمگیر چای سفید : چای سفید از گیاه کاملیا سیننسیس...
خواص چای سیاه
خواص چای سیاه
خواص چای سیاه چای سیاه سرشار از آنتی اکسیدان هایی است...
خواص چای سبز با لیمو
خواص چای سبز با لیمو
خواص چای سبز با لیمو : چای سبز با آب لیمو یک نوشیدنی...
بررسی رژیم غذایی سونوما
بررسی رژیم غذایی سونوما
بررسی رژیم غذایی سونوما رژیم سونوما یک الگوی غذایی...
فواید روزه گرفتن متناوب
فواید روزه گرفتن متناوب
فواید روزه گرفتن متناوب : مطالعات زیادی در مورد روزه...
راهنمای روزه گیری متناوب
راهنمای روزه گیری متناوب
راهنمای روزه گیری متناوب : روزه متناوب (IF) در حال...
آیا رژیم غذایی کتوژنیک نتیجه خوبی دارد؟
آیا رژیم غذایی کتوژنیک نتیجه خوبی دارد؟
آیا رژیم غذایی کتوژنیک نتیجه خوبی دارد؟ مفهوم این است...
راهنمای تمرینات ورزشی کوتاه
راهنمای تمرینات ورزشی کوتاه
راهنمای تمرینات ورزشی کوتاه : در طول شلوغی تعطیلات،...
صبحانه و کاهش درصد ابتلا به دیابت نوع 2
صبحانه و کاهش درصد ابتلا به دیابت نوع 2
صبحانه و کاهش درصد ابتلا به دیابت نوع 2 : کارشناسان...
آیا برای کاهش وزن باید صبحانه بخورید؟
آیا برای کاهش وزن باید صبحانه بخورید؟
آیا برای کاهش وزن باید صبحانه بخورید؟ یک مطالعه جدید...